hydrafacial cilt bakimi nişantaşı

Hydrafacial Cilt Bakımı


blankSon yıllarda, sağlıklı ve parlak bir cilde sahip olmak isteyenler hydrafacialı sıklıkla tercih ediyorlar. Çünkü hem yaptıranlara etkileri hem de çevreden duyulan ve gittikçe artan popülaritesi sayesinde giderek daha fazla merak edilen hydrafacial, cilt bakım konusunda uzman olan kişiler tarafından yapıldığında mucizevi sonuçlar ortaya koyuyor, cilt sağlığını korumak ve daha bakımlı bir cilde sahip olmak isteyenlerin en çok tercih ettiği işlemlerden biri olarak karşımıza çıkıyor.

Cildi yenilemeyi, aknelerden arındırmayı ve ışıltılı bir görünüm sağlamayı mümkün kılan hydrafacial, cildinizin tüm bakım ihtiyaçlarını karşılayan bir teknoloji olarak tanımlanabilir. Cilde hasar vermeden ölü hücreleri temizlemeye ve sağlığına yeniden kavuşturmaya yarayan hydrafacial uygulaması, cildin nem kapasitesini artırmaya da katkıda bulunuyor. Böylece daha genç bir görünüm elde edebilir; aşırı yağlanma, siyah nokta gibi rahatsızlık duyduğunuz cilt sorunlarınızdan da kurtulabilirsiniz. Diğer yandan gerekli vitamin ve mineral takviyelerini de içeren hydrafacial işlemleri ile cildinizin beslendiğini de hissedebilirsiniz. Bu bilgiler ışığında, cildin iyileşmesi ve doğal canlılığına kavuşması için ihtiyaç duyduğunuz bakımları içeren bir tedavi yöntemi diyebiliriz.

Hydrafacial Nasıl Uygulanır?

Hydrafacial, uygulanış biçimi ile diğer birçok güzellik uygulamasından kolaylıkla sıyrılıyor. Özel olarak geliştirilen vakumlu prop yardımıyla cildi derinlemesine temizlemeyi mümkün kılan hydrafacial uygulaması ağrısız ve acısız bir işlemdir. Kolaylıkla uygulanabilen hydrafacial’da cilt temizliğinin yanı sıra hücre metabolizmasının hızlandırılması ve cildin yenilenmesi de amaçlanır.

Hydrafacial yaptırmak için alanında uzman bir güzellik merkezine başvurduğunuzda, ilk olarak cilt tipinize uygun temizleyici solüsyonlar aracılığıyla gözeneklerin yumuşatılması sağlanır. Ardından vakum uygulaması ile gözenekler temizlenir ve yenilenmiş cilt dokusu ortaya çıkartılır. Daha sonra ise gözenekleri sıkılaştırmak, yenilenen cilt dokularının uzun süre sağlığını korumak ve cildin elastikiyetini artırmak üzere buz başlık ile uygulama, oksijen bakım, bipolar cilt ütüleme ve ultrasound lifting uygulanır. Tüm bu işlemler ortalama 40-50 dakika arasında sürmektedir.

Uygulama adımlarından da anlaşılacağı üzere hydrafacial, cildinizi temizleyip ölü hücrelerden arındırma, nem ihtiyacını karşılama, yeni hücre oluşumunu destekleme gibi birçok cilt bakımını bir arada sunmaktadır. Üstelik hydrafacial sayesinde ince çizgilerde ve kırışıklıklarda azalma da sağlanabilmektedir. HydraFacial sistemini farklı kılan patentli serum iletim sistemidir. Vorteks adındaki bu teknoloji sayesinde cilt besleyicileri hijyenik bir şekilde cilde iletilir.Cildin daha sağlıklı olmasına yardımcı olan HydraFacial dünyaca bilinen bir markadır ve alanında altın standarttır.

Uygulamada kullanılan tüm ürünler titizlikle test edilerek ABD’de üretilmektedir.
Hollywood yıldızlarının cilt bakım tercihi olması ile dünya medyasında sıklıkla yer alan bu sistem birçok ödül almıştır. Amerika’da her yıl ‘En İyi Cilt Yenileme Cihazı’ ödülünü alan HydraFacial bu yıl da aynı ödüle layık görülmüştür.

Kimler Hydrafacial Yaptırabilir?

Tüm cilt tiplerinde ve her yaşta rahatlıkla başvurabileceğiniz hydrafacial işlemi sonrasında da günlük hayatınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz, bu nedenle oldukça konforludur.

Cildinize sağlıklı bir ışıltı kazandırmak, yağlanma, siyah nokta ve akne sorunlarından kurtulmak, derinlemesine bakım uygulamak istiyorsanız, siz de hydrafacial yaptırabilirsiniz. Sıkça tercih edilen bir işlem olan hydrafacial’ın herhangi bir yan etkisi veya zararı olmaması da kararsızlığınızın önüne geçmeye yardımcı olabilir.

Hydrafacial Cilt Bakımı Ne Zaman Yaptırılmalı?

Hydrafacial’ın bu kadar popüler hale gelmesinde hiç şüphesiz ki yılın her mevsiminde güvenle yapılabilen bir güzellik uygulaması olmasının etkisi büyüktür. Yani cildinizin tertemiz, bakımlı ve sağlıklı olmasını istediğiniz her zaman hydrafacial yaptırabilirsiniz. Özellikle cildin neme daha fazla ihtiyaç duyduğu mevsim geçişlerinde hydrafacial uygulamasına başvurmanız, cildinizi yeni mevsimin koşullarına
hazırlamanıza yardımcı olacaktır.

Hydrafacial Kaç Seans Uygulanmalı?

Uygulandığı ilk seanstan itibaren etkilerini gözle görebileceğiniz hydrafacial işleminden en iyi verimi alabilmek için 10 günlük aralıklarla en az 3 seans yaptırmanızı tavsiye ederiz. Daha sonra güzel ve sağlıklı cildinizin keyfini daha uzun sürmek için, cildin ihtiyacına göre 1 hafta ara ile 4-6 seans ideal bir kürdür. Sonucun korunabilmesi için ayda bir tekrarlanması önerilir.

Hydrafacial Sonrası Herhangi Bir Bakım Gerekir mi?

Hiçbir özel bakım gerektirmez. İşlem esnasında ve sonrasında hiçbir yan etki oluşmaz. FDA onaylı son derece güvenli bir sistemdir. Hasta sosyal yaşamına hemen dönebilir, makyaj yapabilir.

HydraFacial Neden Bu Kadar Çok Tercih Ediliyor?

HydraFacial FDA onaylı son derece güvenli, konforlu ve pratik bir yöntemdir. HydraFacial sistemini farklı kılan patentli serum iletim sistemidir. Vorteks adındaki bu teknoloji sayesinde cilt besleyicileri hijyenik bir şekilde cilde iletilir. Cildin daha sağlıklı olmasına yardımcı olan HydraFacial dünyaca bilinen bir markadır ve alanında altın standarttır.

Uygulamada kullanılan tüm ürünler titizlikle test edilerek ABD’de üretilmektedir. Hollywood yıldızlarının cilt bakım tercihi olması ile dünya medyasında sıklıkla yer alan bu sistem birçok ödül almıştır. Amerika’da her yıl ‘En İyi Cilt Yenileme Cihazı’ ödülünü alan HydraFacial bu yıl da aynı ödüle layık görülmüştür.

HydraFacial Uygulama Sonrasında Yan Etki Oluşur Mu?

HydraFacial uygulaması esnasında ve sonrasında hiçbir yan etki oluşmaz, FDA onaylı son derece güvenli bir sistemdir.

HydraFacial Uygulamasında Ne Hissedilir?

Ağrısız, acısız bir uygulamadır. HydraFacial uygulaması son derece keyifli bir uygulama olup, masaj hissi uyandırır. Ciltte anında ferahlama hissi yaratır, cilt aydınlanır ve parlaklık kazanır.