İpek Kirpik Uygulaması

blankİpek kirpik uygulaması ile sizlerin yıllardır uğraşıp bir türlü istediğiniz uzunluğa getiremediğiniz kirpiklerin hayal ettiğiniz uzunluğa kısa bir süre içerisinde biz getiriyoruz. İpek kirpik uygulaması kısa sürede birçok kadın tarafından denenerek oldukça sevilen ve tercih edilen bir uygulama haline gelmiştir. İpek kirpik uygulaması adından da anlaşılacağı üzere saf ipekten üretilen kirpik taneleri olduğu için hem son derece yumuşak hem de takılan kişi için gözde ağırlık ya da rahatsızlık yapmadan rahatlıkla kullanılmasını sağlamaktadır.

İpek Kirpik Bakımı Nasıl Yapılır?

İpek kirpik uygulamasından sonra bakımı da uzun süre kullanmanız açısından çok büyük rol oynar. Özellikle ipek kirpik uygulamasından sonra yağlı ürünler veya maskaralar kirpiklerin dökülmesine neden olabilir. Sürekli göz ovuşturmak ve gece uyurken yüz üstü yatmak ya da kirpiklerin yapısını bozacak hareketlerde bulunmak da kirpiklerin dökülmesine neden olur. Dökülen kirpiklerin yerine yenisini eklemek için mutlaka uzman birilerinden yardım alınmalıdır.

İpek Kirpik Uygulaması Zararlı Mıdır?

Düzenli bakım yapılmadığı ve dikkat edilmesi gereken unsurları göz ardı edildiği takdir de kirpikler de dökülme meydana gelebilir. İlk yapıldığı 48 saat göz çevresini temizlerken dikkat etmeli ve su değdirmemeye önem göstermelisiniz. İpek kirpik uygulamasında ipek kirpiğin yapışkanı etkisini kaybettiğinde ya da yapışkanı eridiğinde kirpiklerde dökülme meydana gelir ancak bu kendi kirpiğinize zarar veren bir durum değildir. Bilinçli olur ve ipek kirpik bakımınıza dikkat ederseniz kirpiklerinizi koruyabilir ve kullanım süresini uzatabilirsiniz.

İpek Kirpik Nasıl Çıkartılır?

İpek kirpik uygulaması nasıl uzmanlar tarafından yapılıyorsa çıkartma işlemi de uzmanlar tarafından olmalıdır. İpek kirpik uygulaması yapılırken kullanılan yapışkana özel çıkartma solüsyonları mevcuttur ve bu solüsyonlarla ipek kirpik çıkartması sağlanmaktadır. Kendi kendinize çıkartma işlemi yapmaya çalışırsanız kendi kirpiklerinizin dökülmesine neden olabilirsiniz.