Beauty

Kleopatra Işıltısı

kleopatra ışıltası

Cilt lekeleri kadınların korkulu rüyası haline geldi. Pek çok kişiyi rahatsız eden bu görüntüler melanin hormonunun bazı bölgelerde yoğun olarak salgılanmasından kaynaklanıyor. Cilt lekelerini gidermede büyük role sahip olan bu yöntem kişiyi gündelik hayatından ayırmadan kolay ve pratik bir şekilde uygulanıyor. Leke geçirme uygulamalarından biri olan snowcell bakım ismini duyurarak başarısını ortaya koymuştur. Bu nedenle her geçen gün daha fazla ilgi görüyor. Leke gidermede etkili olduğu kadar leke oluşumunu da önleyerek uzun süreli bir koruma sağlıyor.

Snowcell Leke Bakımı Nedir?

Cilt üzerinde meydana gelen lekelerin birçok nedeni bulunur. Yaşın ilerlemesi ve çevresel faktörlerin etkisi ile lekeler belirginleşerek daha kötü bir hal almaya başlar. Ciltte görülen lekeleri erken dönemde müdahale etmek daha başarılı sonuç alınmasını sağlar.

Bu sebeple son dönemlerde geliştirilen snowcell leke bakımı yani Kleopatra ışıltısı giderek önem kazanıyor. Her mevsim güvenilir bir şekilde uygulanan snowcell bakımı ile cildin rengi açılıyor ve istenilen başarıyı kısa sürede gösteriyor.

Snowcell bakımı ile melanin oluşumunu baskılıyoruz ve bu şekilde leke tedavisinde başarılı oluyoruz. Cilde rengini veren melanin pigmenti almaya başlayınca koyu renkli lekelerin renginde açılma başlar. Yüz bölgesinde görülen lekelenmelerin ana nedeni melanin pigmentinin bazı bölgelerde daha yoğun bir şekilde toplanmasıdır. Bu durum yüzde kahverengi lekelerin oluşumuna neden olur.

Cilt tonu bozuğun bozulan kişiler snowcell bakım ile lekelerin rengini açtırıyor ve cilt tonunu eşitliyor. Snowcell bakımı, cilt problemlerinde etkili ve kalıcı sonuçlar yaratır.

İlk uygulama sonrası bile cildinizde sağlıklı bir aydınlanma gözlemlersiniz. Özel bir davet öncesi tercih edebileceğiniz gibi leke bakımı ve anti aging içerikleri sayesinde beklentinizin üstünde etki sağlar. Herhangi bir ağrı ve acı hissetmeden dört mevsim snowcell bakımı yapılabilir.

Snowcell Bakımı Nasıl Yapılır?

Snowcell cilt bakımı için profesyonel destek almak gerekir. Tek başına güçlü bir etkiye sahip olan uygulama içerisinde kolajen ve hyaluronik asit, folik asit, büyüme faktörleri, soya sütü, antioksidan ve C vitamini bulunur.
Tüm bu karışımlardan meydana gelen snowcell peeling cilt üzerine sürülerek cildin nemlenmesini ve rahatlamasını sağlar. Yaptığımız bu işlem sonrasından peeling etkisini göstererek cilt lekelerinin rengini açmaya başlar.
Rengi açılan kahverengi koyu lekeler sonrasında cilt tonu eşitlenir. Uygulama sonrasında kişiler günlük hayatlarına devam edebilirler.

Snowcell Hangi Cilt Tiplerine Uygulanır?

Popüler bir uygulama haline gelen Kleopatra ışıltısı tüm cilt tipleri üzerinde kalıcı ve etkili sonuçlar ortaya çıkarıyor. Uygulama daha çok güneş lekelerinde, yaşlılık lekelerinde, akne ve yara izi lekelerinde, hormonal lekelerin olduğu ciltler üzerinde uygulanır.
Hamilelik sonrası oluşan lekeler kahverengi lekeler içinde snowcell bakım etkili güce sahiptir. Tek başına güçlü bir etkiye sahip olan snowcell bakım ilk seanstan itibaren gözle görülür mükemmel bir sonuç yaratır.
Snowcell uygulaması içeriğinde bulunan maddeler cildin ihtiyacı olan ve ciltte bulunması gereken özelliğe sahip ürünlerdir. Bu nedenle snowcell bakımın herhangi bir riski ve yan etkisi bulunmuyor. Sağlıklı ve güvenilir bir uygulama olan snowcell bakım tüm cilt tiplerinde tercih edilebilir.

Snowcell Bakımının Diğer Cilt Bakımlarından Farkı Nedir?

Snowcell bakımı diğer cilt bakımlarından farklı olarak cilt yüzeyinde bulunan ve hassas yapıya sahip olan epidermis derisini inceltmez. Lekeler üzerinde %95’lere varan başarı oranı ile en çok tercih edilen cilt bakım uygulamalar içerisinde yerini alır.
Kimyasal peelingler uygulandıktan sonra cilt üzerinde soyulmalar başlar. Bu durum cildin hassas yapısını zedeleyebilir.Fakat snowcell bakım, diğer yöntemlerden farklı olarak herhangi bir soyucu etkiye sahip değildir. Bu nedenle de epidermisi koruyarak onarır.Snowcell bakımı sonrası kullanılan serumlar içerisinde ise cildin ihtiyacı olan antioksidan ve içeriklere sahiptir. Böyle cildin nemi artarak cilt yeniden yapılanma sürecine girer.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir