Vücut sıkılaştırma ve şeklinizle ilgili problemlerinizle verdiğiniz bireysel savaş size yetmiyorsa teknolojiden faydalanma zamanınız gelmiş demektir! Her probleme farklı çözüm yolları sunan son dönem destekleyici yöntemler, uzmanlar eşliğinde mutlu eden sonuçlara sunuyor.

Vücut sıkılaştırma yöntemlerinden bir olan fazla kilolar, portakal kabuğu görünümlü bölgeler, deformasyona uğramış vücut yapısı için savaşan yöntemle kısa sürede hayalini kurduğunuz vücuda sahip olabilirsiniz.

Non-invazif Unipolar radyo frekansı özelliği, cilt sıkılaştırma uygulamaları kozmetik tıbbin en hızlı ilerleme kaydeden bölümlerinden biri. V8Sahpe yüksek frekansla verilen özel ultrasound yani akustik ses dalgaları cildin derinliklerine gönderiyor ve oradaki kolajken üretimini arttırırken var olan kolajenin de sıkılaştırıcı etkisinin daha fazla olmasını sağlıyor. Sonuç olarak gevsek cilt sıkılaşırken sizin tedavinin ardından herhangi bir iyileşme sürecine ihtiyacınız olmuyor.

Vücuttaki dokudaki esneklik kaybı ve selülit sorunuyla savaşan VShape , son zamanlarda sıkça kullanılan yöntemlerden biri. Sistemdeki radyofrekans, sadece selülitleri yok etmeye yardımcı olmuyor, vücudun şekle girmesini sağlıyor ve cildin pürüzüz görünmesine de katkıda bulunuyor. Yüksek frekansla verilen özel ultrasound yani akustik ses dalgaları, çalışılan bölgedeki yağ hücrelerinde çözülme ve dokuda incelme şeklinde kendini gösteriyor. Ultrasound yani akustik ses dalgaları adındaki radyofrekans, vücuda masaj yapılarak yağ kütlesi parçalanmaya çalışılıyor. Isı sistemiyle kırılan yağların erimesine yardımcı olunuyor ve radyo frekans dalgasıyla ciltte sıkılaşma ve incelme sağlanması ve selülitlerden kurtulmayı hedef alınıyor.

Programın haftada2-3 günde aralıklarla yapılan 8-10 seans uygulanması öneriliyor. Çıplak tene özel bir jel sistemiyle uygulanan bu tedavi tüm vücudun 60-90 dakika sürüyor ve uygulamanın etkileri hemen ilk işlemden sonra gözlenebilir.