blank
Vital terapi-Bölgesel zayıflama ve vücut şekillendirmede yeni kapsamlı yaklaşım: Bu yeni cihazla amaç doğal bir yöntemle vücudun yeniden şekillendirilmesidir. Vital terapi metabolizma süreçlerini ideal ölçülerde hızlandırırken çözülüm ve yeniden yapılanma süreçlerindeki dengeyi korur. 7 ayrı başlıkla üç ayrı tedavi uygulayabilen modüller sistem.
Ultrasonik Kavitasyon ve Darbeli Vakum kombinasyonu: Özel dizaynı sayesinde başlık hedefe yönelik ultrason ve kavitasyon teknolojilerinin avantajlarını vakum ile kombine eder: 5’li başlık doğrudan tedavi edilecek bölgeye hedeflenmiştir. Vakum hedef kitleyi yukarı çeker ve başlık içine alınan yağ doku yatay çapraz U/S dalgalara maruz bırakılır. Böylece diğer bölgelerdeki dokuların U/S etkisine maruz kalmasının önüne geçilir.
RadyoFrekans & Darbeli Vakum kombinasyonu: Darbeli vakum yöntemi dokuların arasındaki sıvı akımını ve de katabolik maddelerin ve serbest yağların dokudan ayrışmasını tetikler. Bir diğer başlığı ile hexapolar radyofrekans özelliği vakumla birlikte kombine etmek mümkün olmuştur. Başlığın içinde yer alan 6’lı radyofrekans kaynağı bipolar teknoloji temelinde çalışmakta olup, deri katmanları başlığın içine doğru emildiğinde özellikle derinin bu vakumlanmış kısmı üzerinde doğrudan yüksek düzeyde etkili olan çapraz radyofrekans dalgalarına maruz kalırlar. Vücut tedavisinde
Monopolar & Hexapolar RadyoFrekans: Monopolar başlığın kullanımı esnasında
radyofrekans akımın derinlemesine işleyişi septumda katabolitlerin birikimine karşı mücadelede çok etkilidir. Hexapolar ile birlikte başlık kullanımı sonucu ısının anlık büzme etkisiyle dokunun sünmesinin telafi edilmesi mümkündür.
Vücut ve yüz güzelleştirme mezoterapisi ; Elektropolasyonla iğnesiz mezoterapi: Tedavi esnasında derinin destek dokusunu oluşturan çift katmanlı yağ tabakası
saniyenin binde biri aralıklarla verilen elektrik darbeleri sayesinde yeniden yapılanırlar. Bu yapısal değişim yüzeye verilen aktif molekülleri içselleştirmeye hazır olan deride temel aktif maddeler için yeni kanalların oluşumuna yol açar.
Selülit tedavisi ve cilt sıkılaştırma: Ünipolar handpieces ile vücut tedavisi gerçekleştirilir. Derin dokuların ısıtılması(bu da bağ doku katmanları arasındaki lenf bezlerini uyarır ve kan akımını canlandırır.) septum detoksunu kolaylaştır ve selülitin nedenini ortadan kaldırır. Vücut ve yüz tedavisinde krioterapi: Ciltteki kızarıklığı (eritem), selülitli derinin belirgin özelliği olan çatlak tipi ödemleri azaltır ve tedavi edilmiş cilt görünür biçimde daha sıkı ve zindedir.
Radyo frekansta bilgisayarlı ısı kontrolü: Sürekli yüzey ısısının takibi ile radyo frekans performans kontrolü sayesinde epiderm aşırı ısınmaya karşı korunur.
Yüz gerdirme: Bipolar handpieces yüz derisindeki kırışıklık tedavisi ve yüze diğer yapısal etki amaçlı tedaviler için de kullanılmaktadır